Koruyucu Aileler İftar Yemeğinde Buluştu

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen Koruyucu Aile İftar etkinliği Manisa’nın Turgutlu ilçesinde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, etkinliğe katılan tüm aile ve çocuklarla tek tek ilgilenip sohbet etti.
 
Turgutlu Palm City Hotel’de gerçekleştirilen İftar programına Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve eşi Nihal Turan, Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin ve eşi Bahar Şirin, Ahmetli Kaymakamı M. Emre Canpolat, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan ile Koruyucu aileler katıldı.
 
Salihli ve Turgutlu ilçelerinde 108 ailede, 138 çocuğun bakıldığını, kendilerinin de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak gerekli destekleri sağladıklarını belirten Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Murat Konan, Koruyucu Aile İftar programlarını her yıl Manisa il Merkezinde düzenlediklerini fakat bu yıl Turgutlu’dan başlayarak her yıl farklı bir ilçede programlara devam edeceklerini belirtti.
 
Konan “Bugün Turgutlu’da gerçekleştirdiğimiz iftar programının sebebi, Salihli ve Turgutlu’da yoğun bir şekilde koruyucu ailemiz var. Biz bu organizasyonu her yıl şehir merkezinde düzenliyorduk ama bu yıl ailelerimizde ısrarı ve talebi ile Turgutlu’da olmasını istedik. İnşallah önümüzdeki dönemlerde başka ilçelerde devam edeceğiz. Bizim şuan 138 çocuğumuz 108 aile de. En iyi şekilde bakılmaları konusunda bizde gerekli desteği veriyoruz” dedi.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Liderliğinde Kuruluş Müdürleri Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı

Önceki Sayfa : 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı